15:30 civarında Facebook Live’da yiyecek ve çatı verandası da dahil olmak üzere yeni RED Pinecrest et lokantasının gizlice göz atın.

RED Pinecrest Cuma açılır ama ulusal Top 10 steakhouse birkaç gün erken salı öğleden sonra canlı bir video yayını kontrol ederek bir sneak peek alabilirsiniz.

Kristen Davis cleveland.com’un Facebook sayfasında saat 15:30’dan itibaren sahne arkası turu, yönetici şef Kyle Anderson ile röportaj ve red’in ödüllü yemeğine yakın çekim ler de dahil olmak üzere canlı video yayınlayacak.

Sorularınız, düşünceleriniz veya yorumlarınız var mı? Facebook Live yayını başladıktan sonra bunları videonun yorum bölümüne koyduğunuzdan emin olun.

RED Pinecrest’ te, alışveriş bölgesinin “Central Park” adlı çatı verandası ve yoga, sentetik pistte buz pateni, film geceleri ve diğer etkinliklerin yapıldığı çimenli bir alan olan 2.100 metrekarelik çatı verandası da dahil olmak üzere açık ve kapalı yemek mekanları bulunmaktadır.

Zincir Playboy tarafından ülkenin en iyi 10 et lokantası arasında gösterildi. Cleveland Classic ve A-List cleveland seçiminde en iyi 100 restoran cleveland.com.

RED Pinecrest öğle ve akşam yemeği servisi yapacak ve iş ve sosyal toplantılar ve bir salon alanı için özel etkinlik alanları sunacak.

Anderson daha önce Cleveland şehir merkezindeki Marble Room Steaks & Raw Bar’da, Beachwood’da ve Cuyahoga Şelalesi’nde şu anda kapalı olan Moxie ve River Brasserie’de ve Florida’daki RED South Beach’te çalışmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir