Bloom Bakery’s CSU konumu yeni sahipleri ve adı, aynı sosyal misyon ile yeniden açmak için

Bloom Bakery, orijinal kafenin sosyal misyonunu sürdüreceği 1938 Öklid Caddesi’nde yeni bir isim ve yeni sahiplerle yeniden açılacak.

Fahey Grubu, kar amacı gütmeyen kuruluşun 6 Kasım’da sabıka kaydı olan veya iş bulmanın önündeki diğer engellerle karşı karşıya kalan insanlara yardım etme temel misyonuna daha fazla odaklanmak üzere kapattığı alanı devralmak için İstihdam Yönünde ile Cuma günü anlaşmaya vardı. Fahey Group’u, Bloom Bakery’nin 2016 yılında piyasaya sürülmesine yardım eden girişimci Logan Fahey yönetmiş durumda.

Anlaşma sadece Kampüs Bölgesi’ni kapsıyor. Bloom’un Halk Meydanı’nda kafe kapalı kalacaktır.

Fahey Group’un COO’su Ellen Bruno yayınladığı bir açıklamada, “Bu yeni girişim sayesinde, Bloom Bakery’nin temeli olan hayati misyonudevam etti ve toplumumuzdaki insanlara sadece neler yapabileceklerini kanıtlama şansı olan insanlara umut ve yeni bir başlangıç sağlayacağız,” dedi. “Buna ek olarak, tüketiciler ve catering müşterileri için yüksek kaliteli ürünler geniş bir yelpazede sağlayacaktır. Bu iş modeline inanıyoruz ve bu alanda uzun vadeli başarı ve büyüme umutlarımıza güveniyoruz.”

Fahey ve İstihdam Doğru arasındaki görüşmeler iki hafta önce başladığında, kar amacı gütmeyen bir sözcüsü sosyal bir bükülmüş bir iş kepenkli yerleri devraldı eğer “heyecan” olacağını söyledi.

“İlk taahhüdümüz, her Bloom çalışanını yeni fırsatlara bağlamaktır.”

Orijinal iş gibi, yeni henüz-to-be-adlı fırın teknikleri ve ünlü esnaf fırıncı Maurice Chaplais tarafından tarifleri kullanacak ve kahvaltı ve öğle yemeği için pasta öğeleri çeşitli sunuyoruz. Yeni sahipleri sonunda kavramı genişletmek ve diğer Cleveland mahallelerde uydu yerleri açmak umuyoruz.

Yeni fırının Ocak ayında açılması planlanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir