Crop Bistro’s Bourbon tatma, StoneWater’s ‘Big Red,’ Heinen İtalyan kıvılcımlar, daha – şarap takvimi

Haftalık şarap takvimimizde Crop Bistro’nun Bourbon tadımı, StoneWater’ın ‘Big Red’ tadım-akşam yemeği, Heinen’s’de özel İtalyan ışıltıları ve diğerleri hakkında bilgi bulunmaktadır. Şarap takvimimiz için etkinlikler hakkında bilgi göndermek için son tarih Perşembe günüdür; bana e-posta gönder. Akşam yemeklerinin çoğunda vergi ve bahşiş dahil değildir. Her zaman kullanılabilirliği kontrol edin.

Kasım

Çarşamba, Kas 27: Washington Place Bistro & Inn bir şişe şarap, meze ve 44 $ için iki meze içeren bir “2 $ 44 ” anlaşma sunuyor. 2203 Cornell Road, Cleveland’da.

Çarşamba, Kasım 27: Leo’s İtalyan Sosyal sosyal sırasında şarap yarı fiyatına şişeler vardır (mutlu) saat 3-6 p.m. 2251 Front Caddesi, Cuyahoga Şelalesi’nde.

Çarşamba, Kas 27: Wine Down Wednesdays, StoneWater Golf Club Rustik Grill ev şarap ücretsiz bir bardak ve başlangıç satın alma ile seçkin şişe yarısı kapalı, 5-9 pm sunuyor. Highland Heights’da 1 Club Dr.’da.

Perşembe, Kasım 28: Mutlu Şükran. Geleneksel Şükran Günü yemekleri ile iyi çalışan şaraplar Pinot Noir, Gewurztraminer ve Rose içerir.

Cuma, Kas 29: Şarap Odası Black Friday 4-11 pm için altı şaraplar (ve kulüp üyeleri için bonus dökmek) yer alacak. Rezervasyon gerektirmez. Maliyet 15 dolar. Meze büfesi dahildir. 35840 Chester Yolu, Avon’da.

Cuma, Kasım 29: Olde Şarap Mahzeni yer alacak “artık ” şaraplar – karışımları – at 5 pm. Maliyet 15 $ ve örnekleri, tatma notları ve peynir içerir. 440-427-1222’yi arayın. 7932 Main Caddesi, Olmsted Şelalesi’nde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir