Hint restoranı Cinnamon Club Great Northern Plaza’da açılacak

Tarçın Club adlı güzel bir yemek Hint restoranı Great Northern Plaza Güney konumu için belirlenen bir Aralık 2 büyük açılış tarihi ile North Olmsted geliyor.

“Bu diğer Cleveland restoranlarda bulmak zor büyük bir ambiyans ve zerafet ile bir oturma Hint restoranı,” North Olmsted ikamet Maj Patel, cleveland ürolog Dr Kailash Kedia dahil olmak üzere diğer yatırımcılarla Tarçın Club sahibi söyledi.

“Kuzey Olmsted’in yerini sevmemizin nedeni otobanın hemen dışında olması. Orada bir sürü iş yeri de var.” dedi.

Eskiden Tadka restoran, yeni Great Northern Plaza Güney restoran, bitişik Inchin’s Bambu Bahçe içeren, kombine 5.000 metrekarelik mekan iki yıllık bir yenileme yapıldı.

Buna inchin’in Bamboo Garden restoranının yanı sıra bağlantılı ziyafet salonunun menüsünü yeniden yapmak da dahildir.

“Tarçın Club tüm Hint yemekleri ile yepyeni bir menü özellikleri,” Patel dedi. “Biz kuzu, keçi, karides ve ıstakoz farklı çeşitleri de dahil olmak üzere her şey olacak. Ayrıca Güney Hint yemekleri ve daha fazlası vardır, böylece herkes gibi yiyecek çeşitli bulabilirsiniz.

“Aslında herkesin zevkleri gelişiyor gibi, Hint yemekleri seven nüfusun büyük bir kesimi var.”

Tarçın Kulübü için özel yapılmış benzersiz bir öğe hormonsuz hint peynir ilerleci, .

“Biz sağlık konusunda çok dikkatli,” Patel dedi. “Farklı yiyecekleri denemeyi seven ve yiyecekleri takdir eden insanlara hizmet ediyoruz. Tadını çıkarabilecekler. Ayrıca menümüzü insanların cüzdanlarını kırmayacak şekilde fiyatlandırdık. Herkesin eğlenmesini istiyoruz. Bu herkes için olacak.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir