Washington Place Bistro & Inn: Kuzeydoğu Ohio’nun en iyi hafta sonu brunch’ları, kahvaltıları

Brunch ve kahvaltı serimiz Washington Place Bistro & Inn’e göz atında devam ediyor. İşte ne beklediğiniz bir göz:

Yer + saat: 2203 Cornell Road, Cleveland, 216-791-6500. Saat: 10:00-14:00 Cumartesi ve Pazar. Arkadaki özel otopark, iyi havalarda sunulan veranda.

Menü mü açık büfe mi? Menü.

Yer hakkında: Küçük İtalya’da sıkışmış, güzel tasarlanmış restoran eski Baricelli Inn, yıllardır mahalle çapa yardımcı saygın İtalyan restoranı. Yapı, mahalledeki ilk doktor eviydi. Küçük han yedi oda sunmaktadır. Biz Etta James, Frank Sinatra ve Louis Armstrong, Amerikan Songbook mükemmel bizim Cumartesi sabahı ziyareti ile uygun dahil standartları duydum. Sahibi Driftwood Restoran Grubu.

Menü hakkında: Bir düzineden fazla meze, Bananas Foster Fransız Tost, karides ve grits ve bir yuvada yumurta mutfak zemin bir sürü kapsamaktadır. Çökmüş bir seçenek için, Maine ıstakoz ve manchego omlet cazip. Limon mascarpone krep lezzetli, ve ‘kek tamam iken, eşlik eden sosis inanılmazdı. Aşırı rezene tatma değil, güzel bir tatlılık vardı. (Ayrıca yaban mersini gastrik ve bal yağı ile birlikte gelir.) Tatlıdan bahsetmişken, akçaağaç şurubu Ohio yapımı. Cömert ve kalın kuşkonmaz mızrak Oscar Benedict eşlik ve, Hollandaise için Old Bay baharat sahip olarak listelenen olmasına rağmen, çok baharatlı değildi.

Içecekler hakkında: Tam bar, çok iyi kahve ve Cleveland Tea Revival çay. İmza içkisi mango mimoza.

Kaçırmayın: Maymun ekmek buketi eğlendirin! Bu inanılmaz hafif tarçın rulo drizzled, zengin tatma (ama aşırı şekerli değil) karamel inanılmaz bir nosh oldu. Sağlıklı değil ama hey, çok lezzetli bir ikram.

Güzel dokunuş: 19. Restoranda olanların çoğu orijinaldir.

Merak ettiğiniz ve ziyaret etmemizi istediğiniz bir brunch yeriniz mi var? Kuzeydoğu Ohio’da her yere gideriz. Bana e-posta gönder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir